« Lokaty strukturyzowan… | Strona domowa | Co to jest konto młod… »

Dlaczego warto wybrać droższy kredyt?

Droższe kredytowanie przeznaczone jest dla klientów w lepszej sytuacji finansowej, którzy potrzebują nie tylko dobrego kredytu, ale również innych dodatkowych produktów bankowych, które będą sprawdzać się na co dzień i w sytuacjach specjalnych. Dzisiejsze kredyty gotówkowe pozwalają nam na dokładne dobranie wszystkich szczegółów oferty, która będzie nie tylko kredytowaniem. Zobaczmy zatem dlaczego warto zdecydować się na droższe kredytowanie. Wbrew pozorom kredytowanie droższe różni się od kredytów tanich kwotą 20-50 złotych miesięcznie, co dla wielu kredytobiorców będzie dość małą różnicą. Zobaczmy zatem czy warto decydować się na droższe możliwości i czy będą nam one realnie przydatne.

 

Ubezpieczenie nie tylko kredytu.

Droższy kredyt gotówkowy to nie sam kredyt, ale również wiele innych możliwości. Ubezpieczenie dotyczy bardzo wielu sytuacji o których sam bank w reklamie może nie wspominać – to tylko dodatkowy produkt, który może nam pomóc w przyszłości. Ubezpieczenie samego kredytu zabezpieczy nas i naszych bliskich – kiedy trafimy do szpitala nie będziemy zmuszeni do płacenia rat w tym czasie, będą one przesunięte lub „anulowane” w zależności od wykupionego ubezpieczenia. W przypadku bezrobocia bank będzie mógł poczekać do czasu znalezienia pracy lub przesunie kredyt o pół roku, dając nam czas na poszukanie zatrudnienia. Ubezpieczenie na życie zabezpieczy w przypadku choroby, wypadku, innego nieszczęśliwego zdarzenia jakie może nas spotkać. Ubezpieczenie to także dom, samochód oraz szkody wyrządzone przez nasze pociechy. Jak widzimy bank myśli nie tylko o tym by pożyczyć, ale i pomóc, zabezpieczyć. Zdecydowanie lepiej jest wybrać takowe ubezpieczenie w banku, niż decydować się na firmę ubezpieczeniową – dlaczego? Oczywiście z powodu mniejszych kosztów.

Nowe konto, lepszy start.

Bardzo wiele banków oferujących kredyt, oferuje również konto bankowe. Czy warto je zmieniać? Nie zawsze, ale z pewnością powinniśmy dokładnie zbadać naszą sytuację. Odpowiadając sobie na pytanie gdzie kredyt gotówkowy, przeanalizujmy szczegółowo to jak wygląda nasze konto bankowe, a mianowicie zapoznać się z tabelą opłat naszego konta oraz konta banku w którym chcemy kredytować. Sprawdzamy koszta wysyłania przelewów zagranicznych, ZUS-owskich, ale warto również zwrócić uwagę na koszta samej karty płatniczej i prowadzenia konta (często jest to 2x5 zł, czyli już 10 zł za samo konto). Jeśli mamy więcej kart – płacimy więcej. Warto więc sprawę dokładnie przemyśleć.