« Czy chwilówki są bezp… | Strona domowa | Szukanie najbardziej … »

Lokaty kwartalne.

Nest Lokata Witaj jest propozycją lokaty kwartalnej w Nest Banku. Możemy ją założyć na okres 3 lub 6 miesięcy z oprocentowaniem w wysokości 4% w skali roku. Co warto zaznaczyć oprocentowanie jest stałe przez cały czas trwania lokaty. Jest to jedna z lepszych ofert jakie możemy znaleźć na rynku, a jeżeli chodzi o lokaty z kontem jest to najlepsza lokata kwartalna na jaką można obecnie trafić. Na depozyt można wpłacić kwoty od 1 000 złotych do maksymalnie 10 000 złotych. Lokatę możemy założyć w bankowości elektronicznej Nest Banku w ciągu 30 dni od momentu, kiedy otworzymy Nest Konto. Klienci, którzy założą lokatę mogą liczyć na kapitalizację odsetek na koniec okresu i jeżeli zerwą lokatę wcześniej czeka ich utrata zgromadzonych odsetek. Depozyt założymy przez internet lub tradycyjnie udając się do oddziały banku. Dla lokaty sześciomiesięcznej klient musi zapewnić wpływ wynagrodzenia na swoje konto bankowe na kwotę minimum 1 000 złotych. Klienci, którzy prowadzą działalność gospodarczą muszą mieć te wpływy w wysokości 6 000 złotych, jak również muszą dokonywać płatności do Urzędu Skarbowego i do ZUS.

Lokata mobilna w Getin Banku również jest lokatą z wysokim oprocentowaniem. Jest ono stałe przez cały okres trwania lokaty i równe 4% w skali roku. Zakres kwot jakie można ulokować na tym depozycie to przedział od 500 złotych do maksymalnie 20 000 złotych. Nie ma konieczności zakładania w banku konta osobistego. Jedyne co trzeba mieć to dostęp do bankowości elektronicznej banku. Jeden klient może lokatę założyć tylko raz i może to zrobić tylko i wyłącznie przez aplikację mobilną banku. Lokata jest odnawialna, a odsetki kapitalizowane są na koniec okresu.

Lokata na start jest propozycja jaką można znaleźć w ofercie Plus Banku. Oprocentowanie wynosi tutaj 4,00% w skali roku i ma ono charakter progresywny. Oznacza to, że oprocentowanie rośnie w kolejnych miesiącach. W pierwszym wynosi ono 3%, w drugim miesiącu wzrasta do 4%, zaś w miesiącu trzecim równe jest już 5%. Daje nam to średnie oprocentowanie w wysokości 4%. Co warto zaznaczyć odsetki wypłacane są po każdym zakończonym okresie odsetkowym. Na ten depozyt możemy wpłacić kwoty od 1 000 złotych do 10 000 złotych i jest to lokata trzymiesięczna.