Formy pozyskania kredytów gotówkowych

Istnieją we współczesnej gospodarce różne instytucje udzielające kredytów gotówkowych, czyli inaczej mówiąc klasycznych pożyczek. Nawet ludzie bez sporych dochodów w zakresie miesięcznym mają duże szanse pozyskania dodatkowego kapitału, oprocentowanego w całkiem racjonalny sposób. W artykule otrzymasz listę form pozyskania kredytów gotówkowych związaną nie tylko z sektorem klasycznej bankowości detalicznej. Warto orientować się w tych warunkach, ponieważ kredyt to przydatne narzędzie, wzmacniające bieżącą płynność w gospodarstwach domowych.

Czytaj dalej

Akcja konsolidacja.

Konsolidacja z mBankiem.

Kredyt konsolidacyjny w mBanku jest kredytem z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 8,79% w skali roku i prowizją za udzielenie kredytu w wysokości 6,99% kwoty tego kredytu. W tym banku możemy zaciągnąć kredyt konsolidacyjny na kwotę od 10 000 złotych do maksymalnie 180 000 złotych. Maksymalny okres kredytowania wynosi tutaj 96 miesięcy. Kredytobiorca, który sta się o przyznanie kredytu konsolidacyjnego w mBanku musi założyć rachunek oszczędnościowo- rozliczeniowy oraz dostarczyć do banku stosowne oświadczenie o zarobkach. Decydując się na kredyt konsolidacyjny na kwotę 75 000 złotych z okresem kredytowania wynoszącym 60 miesięcy, Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania będzie równa 12,36%. Kredytobiorca, który zdecyduje się na kredyt konsolidacyjny w mBanku będzie musiał przez sześćdziesiąt miesięcy wpłacać do banku raty w wysokości 1 657 złotych każda. Całkowita kwota jaką odda do banku będzie równa 99 452 złote. Tym samym kredy będzie go kosztował prawie 25 000 złotych.

Czytaj dalej

Kredyt w biurze podróży? To możliwe!

Chcąc zaciągnąć w banku kredyt gotówkowy, bardzo często bierzemy pod uwagę tylko dostępne na rynku placówki, często zapominając o niestandardowych rozwiązaniach. W okresie wakacyjnym biura podróży oferują swoim klientom bezpośredni dostęp do sfinansowania swoich wymarzonych wakacji. Współpraca z bankami tylko pomaga im w znalezieniu chętnych, gdyż dzięki temu klienci mogą zaoszczędzić czas na szukanie odpowiedniego dla siebie kredytu. Każdy bank ma dostęp do bazy potencjalnych klientów, dzięki czemu może w każdej chwili przygotować ofertę bazującą na preferencjach przyszłego kredytobiorcy. Banki, dzięki współpracy z biurami podróży zyskują przede wszystkim masę oszczędności przeznaczanych na działania marketingowe.

Czytaj dalej